Visas kategorijas
EN
Uzņēmums

Sākums> Uzņēmums

Kompanijas profils

Apskatiet savu istabu. Viss, ko redzat, ir uzbūvēts visā pasaulē Ķīnā, Vjetnamā, Itālijā....

Mēs esam vairāk saistīti nekā jebkad, taču mūsu iespējas transportēt, uzglabāt un tirgot preces joprojām ir sadrumstalotas. Viens sūtījums aizņem līdz 30 uzņēmumiem, katrs ar savām sistēmām un procesiem.

Lietu interneta tehnoloģija 21. gadsimtā ir labi attīstīta, taču ir ļoti vāja informācija par loģistikas tirdzniecību, kur cilvēki pat nevar zināt, kur atrodas preces, pirms tās beidzot nonāk.

Tomēr 5G tīklā tērzēšanas programmatūra ir tik jaudīga, ka no kravas ekspeditora bieži netiek saņemtas atbildes nedēļas vai mēnešus.

FriendShip vienkāršo globālo biznesu, iekļaujot visus piegādes ķēdē un visu ievietojot platformā. Globālajā tirdzniecībā nāk jauns standarts! Viens klikšķis, viens sūtījums, viena pasaule!

FriendShip ir starptautisks kravu pārvadājumu uzņēmums, kas dibināts 2013. gadā un kura galvenā mītne atrodas Šeņdžeņā, un tās filiāles atrodas Guandžou, Šanhajā, Ningbo, Jivu, Sjamenā, Čingdao, Čangšā, Honkongā, ASV un Apvienotajā Karalistē. Tas integrē jūras, gaisa, dzelzceļa un starptautisko eksprespiegādi, uzglabāšanu.

Pēc gadiem ilgas attīstības FriendShip ir kļuvis par pasaulē vadošo loģistikas pakalpojumu sniedzēju un Ķīnas desmit lielāko kravu ekspedīcijas biznesu. FriendShip satur uz lietotāju orientētu, uz pieprasījumu orientētu produktu dizaina domāšanu, sākot no klientu lietojumprogrammu scenārijiem, izpētot dažādas prasības un personalizētas vajadzības, optimizējot sistēmas un pakalpojumu kvalitāti. Tajā pašā laikā tā izmanto tehnoloģiju, lai veicinātu produktu jauninājumus, nodrošinātu loģistikas nozares risinājumus un nodrošinātu klientiem viedus piegādes ķēdes risinājumus, kas aptver vairākas nozares un vairākus scenārijus.

Tā ir apņēmusies nodrošināt klientiem augstu servisu, augstas kvalitātes, augsta standarta vienas pieturas standartizētus viedos starptautiskos loģistikas risinājumus.

Tās profesionālā starptautiskā loģistikas komanda sniedz jums draudzīgas rūpes, rūpējoties par katru paku.
Tās loģistikas platforma un inteliģentā noliktava apzīmē FriendShip Tech, kas vienkāršo un paātrina nosūtīšanas procesu, hialinizē sūtījuma informāciju.

Šobrīd daudzi uzņēmumi, kas ierindoti pasaules fortune 500, izvēlas FriendShip, tostarp Midea un Xiaomi. Un daudzi nelieli uzņēmumi ir FriendShip fani, kas mudina mūs kļūt labākiem.

(Visa lieluma uzņēmumi — no jauniem zīmoliem līdz Fortune 500 gadiem — izmantoja FriendShip tehnoloģiju, lai 10. gadā pārvietotu preces gandrīz 102 miljardu dolāru apmērā 2021 valstīs.)

Uzņēmumā FriendShip mēs esam apņēmušies darīt vairāk, lai palīdzētu globālajiem draugiem vienkāršot savu uzņēmējdarbību. Tas ir par mūsu pasaules tīkla jaudas izmantošanu, lai ietekmētu mainīgo pasauli.

Globālais biznesa izkārtojums

Klienti

Viņi izmanto FriendShip International

Sadarbības partneri