Visas kategorijas
EN
eIzpilde

Sākums> Izvēlne > eIzpilde

Dropshipping

Dropshipping ir pasūtījumu izpildes metode, kurā uzņēmums neuzglabā noliktavā pārdotos produktus. Tā vietā pārdevējs pēc vajadzības iegādājas krājumus no trešās puses — parasti vairumtirgotāja vai ražotāja —, lai izpildītu pasūtījumus.

Kad klients iegādājas produktu, jūs varēsiet izpildīt viņa pasūtījumu lietotnē DSers. Par laimi, DSers automatizē šo procesu. Kā veikala īpašniekam jums tikai jāpārbauda, ​​vai informācija ir pareiza, un noklikšķiniet uz pogas Pasūtīt. Pēc tam produkts tiek nosūtīts tieši no AliExpress piegādātāja klientam — neatkarīgi no tā, kurā pasaules malā viņš atrodas.

Izmantojot piegādes pakalpojumus, varat ātri pārbaudīt dažādas biznesa idejas ar ierobežotiem trūkumiem, kas ļauj uzzināt daudz par to, kā izvēlēties un pārdot produktus pēc pieprasījuma.

Viena no svarīgākajām loģistikas pakalpojumu daļām e-komercijas biznesam ir pēdējās jūdzes piegāde — pēdējais solis produkta izstrādes procesā no noliktavas plaukta līdz klienta rokai.

Klienti ļoti vēlas saņemt savus pasūtījumus. Viņu lojalitātes veidošanā galvenais ir tikt galā ar viņu cerībām. Izmantojot mūsu tehnoloģiju, jums būs pilnīga sūtījuma caurspīdīgums. Mūsu tiešsaistes platforma ļauj jums pārskatīt pārvadātāja, izmaksu un tranzīta laika iespējas, pamatojoties uz sūtījumu
specifikācijas.

Klienti ir ļoti nepacietīgi, saņemot preces. Viņu cerību apmierināšana ir galvenais, lai palielinātu viņu lojalitāti. Izmantojot FriendShip Tech, klientiem būs pilnīga piegādes pārredzamība. Tiešsaistes platforma ļauj cilvēkiem pārskatīt pārvadātāju, piegādes izmaksas un tranzīta laiku.

Piegāde ir pasūtījumu izpildes metode, kurā uzņēmums neveic preču uzskaiti. Tā vietā pārdevēji pērk krājumus no trešās puses — parasti vairumtirgotāja vai ražotāja —, ja nepieciešams pasūtījuma izpildei.  

Kad klients ir iegādājies produktu, jūs varat veikt pasūtījumu pakalpojumā FriendShip WMS. Par laimi, FriendShip automatizē šo procesu. Kā veikala īpašniekam viss, kas jums jādara, ir jāpārbauda, ​​vai informācija ir pareiza, un noklikšķiniet uz pogas "Pasūtīt". Prece tiek nosūtīta tieši no piegādātāja (piemēram, AliExpress) klientam jebkurā pasaules malā.

labākais dropshiping
Kā_Dropshipping_Works_680px
piegāde2
tiešsaistes piegāde
SCM-Software-thegem-blog-default